Hydraulik Warszawa Mokotow

Mokotów to jedna z największych i najbardziej zróżnicowanych dzielnic Warszawy, położona na południowy zachód od centrum miasta. Charakteryzuje się mieszanką nowoczesnych budynków biurowych, luksusowych apartamentów, oraz pięknych przedwojennych willi. Mokotów jest znany z licznych parków i terenów zielonych, takich jak Park Pole Mokotowskie, Park Arkadia czy Ogród Jordanowski, które są idealnym miejscem do rekreacji i wypoczynku. Dzielnica oferuje również bogatą infrastrukturę edukacyjną, kulturalną i handlową, z licznymi szkołami, galeriami, muzeami i centrami handlowymi, jak Galeria Mokotów. Mokotów jest dobrze skomunikowany z resztą miasta, dzięki licznym liniom autobusowym, tramwajowym i stacjom metra.

Usługi hydraulika na Mokotowie:

Sebastian Kopaczuk, znany hydraulik w Warszawie, oferuje swoje profesjonalne usługi również na Mokotowie. Dzięki swojemu doświadczeniu i fachowej wiedzy, zapewnia szybkie i skuteczne rozwiązania dla wszystkich problemów hydraulicznych. Jego oferta na Mokotowie obejmuje:

  • Naprawa awarii: Błyskawiczne usuwanie przecieków, pękniętych rur i innych awarii hydraulicznych.
  • Instalacje sanitarne: Montaż i serwis toalet, umywalek, wanien, pryszniców oraz zmywarek.
  • Instalacje grzewcze: Montaż, konserwacja i naprawa systemów grzewczych, w tym kotłów, grzejników i podłogowego ogrzewania.
  • Modernizacje instalacji: Przenoszenie i modernizacja istniejących instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz grzewczych.
  • Pogotowie hydrauliczne 24/7: Całodobowa pomoc w nagłych przypadkach hydraulicznych, zapewniająca szybkie wsparcie bez względu na porę dnia.

NIP: 1132493744 REGON: 526622639
Radzymińska 8/10 03-752 Warszawa

kopaczuk89@gmail.com

  Karolina Falenska
  Karolina Falenska
  2023-11-17
  Skorzystaliśmy z usług Hydraulika Warszawa w nagłej awarii kanalizacyjnej. Szybko zareagowali i profesjonalnie rozwiązali problem. Ich umiejętności i efektywność w naprawach są imponujące. Polecam każdemu, kto potrzebuje rzetelnego i skutecznego hydraulika w Warszawie.
  Patrycja Borowicz
  Patrycja Borowicz
  2023-11-17
  Szybki kontakt, usługa najwyższej jakości i dodatkowo świetne poczucie humoru. Dzięki Panom z Hydraulik Warszawa zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy. Wiedzą co robią. Pozdrawiamy serdecznie, dziękujemy i będziemy polecać.
  Prezes
  Prezes
  2023-11-16
  Hydraulik Warszawa to zespół profesjonalistów. To najlepsza firma hydrauliczna, z jaką mieliśmy do czynienia Polecamy.
  Martyna Kubala
  Martyna Kubala
  2023-11-13
  Jestem pod ogromnym wrażeniem usług świadczonych przez tych hydraulików z Warszawy. Firma ta poradziła sobie z nagłą awarią hydrauliczną w moim domu szybko i profesjonalnie. Ich zespół wykazał się nie tylko biegłością w drobnych naprawach, ale także umiejętnością radzenia sobie z bardziej złożonymi problemami. Byli punktualni, skuteczni i wyjątkowo uprzejmi. Polecam 'Hydraulik Warszawa' każdemu, kto potrzebuje niezawodnego i wszechstronnego hydraulika w Warszawie
  Zuzanna Kilen
  Zuzanna Kilen
  2023-10-18
  Jestem bardzo zadowolona, Panowie zadziałali ekspresowo i profesjonalnie. Z pełnym przekonaniem polecam!:)
  Bartłomiej Kozak
  Bartłomiej Kozak
  2023-10-18
  Bardzo profesjonalnie. Tanio, szybko, elegancka usługa. Panowie bardzo solidnie wykonują pracę. Będę korzystał przy kolejnych okazjach.
  Antoni Sierant
  Antoni Sierant
  2023-09-16
  Terminowo, uprzejmie, czysto i dobrze wykonany biały montaż.
  Karolina Jankowska
  Karolina Jankowska
  2023-09-14
  Gorąco polecam,szybko sprawnie cena również ok,wszystko terminowo oraz bezproblemowo,pozdrawiam o serdecznie dziękuję.Karolina
  Bartek Dlugoleski
  Bartek Dlugoleski
  2023-09-12
  Fachowiec jakiego mało w dzisiejszych czasach. Bardzo dobry, solidny i kompetentny hydraulik. Gorąco polecam usługi Pana Dariusza